Realname registration (7.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: entity
pl: encja
