Realname registration (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: user
ca: usuari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms
