Realname registration (7.x-2.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: entity
fi: entiteetti
