Realname registration (7.x-2.0-beta4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Settings
gl: Axustes

en: Summary
gl: Resumo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos
