Realname registration (7.x-2.0-beta4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: user
no: bruker

en: Settings
no: Innstillinger

en: Summary
no: Sammendrag

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn
