Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
