Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení
