Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο
