Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Summary
fr: Résumé

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: entity
fr: entité

en: The field name
fr: Le nom du champ
