Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds
