Realname registration (7.x-2.0-beta5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Settings
nl: Instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Middle name
nl: Tussenvoegsel

en: entity
nl: entiteit
