Realname registration (7.x-2.0-beta6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak
