Realname registration (7.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: user
sv: användare

en: Settings
sv: Inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: The field name
sv: Fältnamnet
