Realname registration (7.x-2.0-beta6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: entity
vi: thực thể
