Realname registration (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Project home
hr: Stranica projekta
