Realname registration (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: Issue tracker
hu: Feladatkövető

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Project home
hu: A projekt kezdőlapja

en: Middle name
hu: Középső név

en: Project resources
hu: Projekt-erőforrások

en: First name field
hu: Keresztnév mező

en: Last name field
hu: Vezetéknév mező

en: entity
hu: entitás

en: The field name
hu: A mező neve

en: The last name of the user.
hu: A felhasználó vezetékneve.

en: Middle name field
hu: Középső név mezője

en: Last name may not contain symbols or numbers.
hu: A vezetéknév nem tartalmazhat szimbólumokat és számokat.

en: First name cannot begin with a space.
hu: A keresztnév nem kezdődhet szóközzel.

en: First name cannot end with a space.
hu: A keresztnév nem végződhet szóközre.

en: Last name cannot begin with a space.
hu: A vezetéknév nem kezdődhet szóközzel.

en: Last name cannot end with a space.
hu: A vezetéknév nem végződhet szóközre.

en: Last name cannot contain two spaces in a row.
hu: A vezetéknév nem tartalmazhat egymás után két szóközt.
