Realname registration (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Project home
sk: Domov projektu

en: entity
sk: entita
