Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Project home
da: Projekt hjemmeside
