Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: user
es: usuario

en: Documentation
es: Documentación

en: Settings
es: Configuración

en: Summary
es: Resumen

en: Issue tracker
es: Seguimiento de incidencias

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: configuration page
es: Página de configuración

en: entity
es: entidad
