Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Settings
et: Seaded

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi
