Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Documentation
pt: Documentação

en: Settings
pt: Definições

en: Summary
pt: Resumo

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: First name field
pt: Campo do primeiro nome

en: Last name field
pt: Campo do último nome

en: Username format
pt: Formato do nome de utilizador

en: entity
pt: entidade

en: The field name
pt: O nome do campo
