Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Documentation
ru: Документация

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Issue tracker
ru: Отслеживатель задач

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Project home
ru: Страница проекта

en: Middle name
ru: Отчество

en: Project resources
ru: Ресурсы

en: entity
ru: сущность

en: The field name
ru: Имя поля
