Realname registration (7.x-2.0-rc2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Summary
tr: Özet

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Project home
tr: Proje anasayfası
