Realname registration (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Settings
ja: 設定

en: Summary
ja: 概要

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓
