Real steel beagles (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Subscribe to @feed-title
bn: @feed-title এ সাবস্ক্রাইব করুন
