Real steel beagles (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: next
cs: další

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: previous
cs: předchozí

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title
