Real steel beagles (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: None
cy: Dim

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Style options
cy: Dewisiadau arddull

en: Subscribe to @feed-title
cy: Tanysgrifiwch i @feed-title
