Real steel beagles (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
