Real steel beagles (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: None
ka: არცერთი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: next
ka: შემდეგი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
