Real steel beagles (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title
