Real steel beagles (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: next
ps: بل

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Style options
ps: ډول غوراوي
