Real steel beagles (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: next
sv: nästa

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: first
sv: första

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Style options
sv: Alternativ för stil

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title

en: @title dialog
sv: Dialog @title
