Real steel beagles (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: None
vi: Không có

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: next
vi: sau

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: first
vi: đầu

en: previous
vi: trước

en: last
vi: cuối

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Style options
vi: Các tùy chọn kiểu

en: Subscribe to @feed-title
vi: Nhận tin từ @feed-title

en: @title dialog
vi: Hộp thoại @title
