Real steel beagles (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title

en: @title dialog
be: @title дыялог
