Real steel beagles (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: None
bg: Не

en: next
bg: Следваща

en: Add new comment
bg: Коментар

en: previous
bg: Предишна

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title

en: @title dialog
bg: @title диалог
