Real steel beagles (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Style options
bo: བཟོ་ལྟའི་གདམ་ཚན

en: @title dialog
bo: གླེང་སྒྲོམ་@title
