Real steel beagles (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
