Real steel beagles (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: next
ca: següent

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: first
ca: primera

en: previous
ca: Anterior

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Style options
ca: Opcions d'estil

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title

en: @title dialog
ca: Quadre de @title
