Real steel beagles (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: next
da: næste

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: first
da: første

en: previous
da: forrige

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Style options
da: Typografivalg

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title
