Real steel beagles (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Content
es: Contenido

en: Comments
es: Comentarios

en: None
es: Ninguno

en: next
es: siguiente

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: first
es: primero

en: previous
es: anterior

en: last
es: último

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Style options
es: Opciones de estilo

en: Subscribe to @feed-title
es: Suscribirse a @feed-title

en: @title dialog
es: Diálogo @title
