Real steel beagles (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: next
et: järgmine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga

en: @title dialog
et: @title dialoog
