Real steel beagles (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: next
fa: بعدی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: first
fa: اول

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Subscribe to @feed-title
fa: اشتراک در @feed-title

en: @title dialog
fa: پنجره @title
