Real steel beagles (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: next
fr: suivant

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: first
fr: premier

en: previous
fr: précédent

en: last
fr: dernier

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Style options
fr: Options de style

en: Subscribe to @feed-title
fr: Souscrire à @feed-title

en: @title dialog
fr: dialogue de @title
