Real steel beagles (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: next
hu: következő

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: first
hu: első

en: previous
hu: előző

en: last
hu: utolsó

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Style options
hu: Stílus lehetőségei

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: @title dialog
hu: @title párbeszédablak
