Real steel beagles (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: first
is: fyrsta

en: previous
is: fyrri

en: You are here
is: Þú ert hér
