Real steel beagles (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: next
ja: 次

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: first
ja: 1番目

en: previous
ja: 前

en: You are here
ja: 現在地

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Style options
ja: スタイルのオプション

en: Subscribe to @feed-title
ja: @feed-title を購読する

en: @title dialog
ja: @title ダイアログ
