Real steel beagles (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
