Real steel beagles (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: None
ku: هیچ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
