Real steel beagles (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
