Real steel beagles (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: None
sl: Brez

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
